Znan je datum 4. Največjega srečanja sobodajalcev Slovenije

Se ponovno vidimo 14. marca 2019? 

V tehnološkem parku Ljubljana, bo v četrtek, 14. marca, od devete ure naprej, potekal že četrti največji  izobraževalno-povezovalni dogodek, ‘Srečanje sobodajalcev Slovenije’.

Srečanje sobodajalcev Slovenije je namenjeno vsem sedanjim in potencialnim oddajalcem turističnih kapacitet (sobodajalcem, turističnim kmetijam, hostlom, manjšim hotelom ter Airbnb oddajalcem stanovanj…), kot tudi tistim, ki so kakorkoli vpeti v turistično dogajanje in jih zanima, kaj nam prinaša turizem v letu 2019.

Lansko leto so se nam pridružili različni strokovnjaki s področja turizma, ki so spregovorili o tem, kako lahko dvignemo kvaliteto ponudbe turističnih nastanitev. Z nami so bili: mag. Maja Pak, direktorica STO, Uroš Buda, namestinik direktorja Zavoda gostoljubnosti slovenskih domov, Andrejka Grlič, glavna tržna inšpektorica, Patricija Pergar, vodja sektorja za obdavčitev dohodkov na FURSU, Simona Rigler in Uroš Majcen, Booking.com Slovenija, Ivana Vrviščar, direktorica prodaje Generali zavarovalnica d.d., Mirjana Ivanuša Bezjak, predavateljica, podjetnica in avtorica knjige Prisrčno dobrodošli.

Tudi letos se bomo potrudili in pripravili pester ter izobraževalno bogat program.

Na voljo so tudi že EARLY BIRD vstopnice, zato pohitite in si zagotovite kotizacijo po nižji ceni.

ZGODNJE PRIJAVE do 20.01.2019, kotizacija 85 EUR.
REDNA PRIJAVA od 21.01.2019, kotizacija 100 EUR.

Več informacij bo na voljo na spletni strani www.srecanje-sobodajalcev.si